🔔 TVA-ul a crescut la 21%, dar noi nu am crescut preturile pentru ca tu să te bucuri de aceleași prețuri corecte ca până acum. #FărăScumpiri

CasaVie Baterie lavoar neagra, montare pe chiuveta, retro Stehen

CasaVie
318,14 RON 299,05 RON
Economisesti: 19,09 RON
Baterie Lebend pentru lavoar cu pipa pivotanta 360° si montare pe chiuveta - Eleganta si versatilitate pentru baia ta
Stoc epuizat

Data de livrare: Miercuri, 24.09.2025

Cod Produs: XPC-1341 Ai nevoie de ajutor? 0371232595
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)

Baterie lavoar înaltă Lebend, neagră, cu pipă flexibilă 360° - Stil modern și funcționalitate avansată

 

Adaugă un plus de rafinament băii tale cu bateria Lebend, cu un finisaj negru mat și o pipă flexibilă ce permite rotirea la 360 de grade. Proiectată pentru montare pe chiuvetă, această baterie aduce un design modern și minimalist, alături de o funcționalitate optimizată, oferindu-ți control maxim asupra direcției apei și o experiență de utilizare confortabilă și eficientă.
 

Caracteristici esențiale ale bateriei lavoar înalte Lebend, neagră, cu pipă flexibilă 360°
 

  • Pipă flexibilă rotativă 360°: Asigură flexibilitate maximă, permițând orientarea apei exact unde este nevoie, oferind confort în utilizare și ușurință în curățarea chiuvetei.

  • Design modern și elegant: Finisajul negru mat adaugă un aspect sofisticat și contemporan, ideal pentru băile minimaliste și moderne.

  • Montare pe chiuvetă: Bateria este proiectată pentru montare direct pe chiuvetă, oferind un aspect curat și organizat, maximizând spațiul disponibil și îmbunătățind funcționalitatea băii tale.

  • Materiale durabile și de calitate superioară: Fabricată din materiale rezistente, bateria Lebend este concepută să reziste la uzura zilnică, păstrându-și performanța și aspectul impecabil pe termen lung.

 

De ce să alegi bateria lavoar înaltă Lebend, neagră, cu pipă flexibilă 360°?
 

  • Design modern și funcționalitate avansată
     

Cu un design simplu și elegant, bateria Lebend aduce un plus de stil și rafinament băii tale. Pipa flexibilă oferă o experiență de utilizare personalizată, iar finisajul negru mat transformă această baterie într-un element de design central în baia ta.
 

  • Durabilitate și întreținere ușoară
     

Construită din materiale durabile și finisată în negru mat, bateria Lebend este ușor de întreținut și rezistentă la zgârieturi și uzură. Performanța sa pe termen lung o face ideală pentru utilizare zilnică într-o baie modernă.
 

Avantajele bateriei Lebend, neagră, cu montare pe chiuvetă și pipă flexibilă 360°
 

  • Flexibilitate maximă: Pipa rotativă 360° oferă o utilizare versatilă.

  • Design modern: Finisajul negru mat adaugă un plus de eleganță oricărui spațiu de baie.

  • Durabilitate și performanță: Materiale de înaltă calitate pentru o durată lungă de viață și funcționalitate optimă.

Informatii conformitate produs

Inaltime: 185 mm

Lungime Pipa: 100 mm

Culoare: Negru

Material: Alama

Montare: Pe lavoar

Tip pipa: Fixa

Tip comanda: Monocomanda

Tip cartus: Ceramic

Tip produs: Baterie lavoar

Garantie: 2 ani

Altele: Racordurile flexibile de apa calda si rece sunt incluse in pachet.

Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Review-ul a fost trimis cu succes.

Suport clienti Oricând de Luni pana Vineri - intre orele 09:00 - 17:00 (exceptând sărbătorile legale)

0371232595 comenzi@foglia.ro

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!